Транслюватимуть недільні богослужіння п’ятьох церков

today 26.03.2020 query_builder 09:09 remove_red_eye 89 bookmarks Новини

Вже у цю неділю, 29 березня, в ефірі суспільного каналу «UA: Перший» покажуть богослужіння Римо-католицької церкви України, Православної церкви України і Греко-Католицької церкви України. На «UA: Культура» транслюватимуть богослужіння Церкви євангельських християн-баптистів і Української Християнської Євангельської Церкви, повідомляють Діалоги.

Про це анонсують у телепрограмах каналів.

Зокрема, о 9:30 – недільна меса Римо-католицької церкви в Україні, о 10:00 – божественна літургія у Свято-Михайлівському кафедральному соборі Православної церкви України та всеукраїнська молитва, об 11:30 – недільна літургія Української Греко-Католицької церкви.

На каналі «UA: Культура» о 12:30 буде трансляція недільного богослужіння Церкви євангельських християн-баптистів, о 13:00 – недільне богослужіння Української Християнської Євангельської Церкви.

Раніше пресслужба Суспільного мовлення повідомляла, що транслюватиме на своїх загальнонаціональних та регіональних телеканалах релігійні богослужіння та інші обрядові заходи головних церков та релігійних організацій — членів Всеукраїнської ради церков та релігійних організацій.

«У зв’язку з впровадженням карантину через загрозу поширення коронавірусу, масові зібрання заборонені, телеглядачі матимуть можливість щотижня бачити трансляції на загальнонаціональних телеканалах “UA: Перший” та “UA: Культура”, а також в регіонах на телеканалах регіональних філій Суспільного», – зазначили на Суспільному.

92 запитів за 0,244