ТРЦ Ocean Plaza затопило окропом (ВІДЕО)

today 14.01.2020 query_builder 08:59 remove_red_eye 366 bookmarks Новини

У Києві біля торгового центру Ocean Plaza на вулиці Антоновича, неподалік станції метро «Либідська», стався прорив тепломережі, через що змився шар ґрунту під асфальтом.

Окропом затопило торговий центр, а також супермаркет «Ашан», що розташований поруч. У провалля в асфальті колесами потрапила маршрутка. Рятувальники евакуювали чотирьох пасажирів, які були у бусі. Також поруч був тролейбус. Звідти швидко вивели трьох людей, розповідає Громадському речниця ДСНС Світлана Водолага.

Нині обмежено рух від вулиці Загородньої до площі Либідської. Тому ретельно обирайте маршрути пересування наземним транспортом.

Учасник техногенної катастрофи, яка безпосередньо перебувала у торговельному закладі Олена Сердюк-Слушаенко розповідає: «Оригінально міг для мене сьогодні закінчитися Старий Новий рік. Мала всі шанси зваритися в кип’ятку в ліфті. Фільми катастроф відпочивають. Прорвало магістральний трубопровід гарячого водопостачання, потоки окропу прорвали стіну на нульовому поверсі Ocean Plaza й водоспадами потікли прямо у взуттєвий відділ. Дівчина-продавець була заблокована у відділі кип’ячою водою, у мене на очах її виніс на руках охоронець, вона кричала від болю, тож ноги, мабуть, опекла. Охорона була розгублена, люди самостійно втікали від наступаючих потоків води. Я вмовляла хлопців з раціями якомога швидше заблокувати ліфти. Один при мені відключили за допомогою перевернутої урни, про інші не знаю… До "Ашана" у той момент вода ще не дісталась, але це справа часу. Ніхто не поспішав вимкнути електрику в приміщенні, загалом не дай Боже в нашій державі потрапити у надзвичайну ситуацію».

Це не перший випадок на цій ділянці. Останнім часом в Києві регулярно провалюється асфальт на дорогах.

У 2014 році тут теж був прорив труби та провалювався асфальт. Також на вулиці Антоновича, на розі з вулицею Фізкультури, у 2018 році після підтоплення утворилося кілька провалів у асфальті. На Саксаганського на одному й тому самому місці асфальт провалювався двічі два роки поспіль.

Ще раніше також два роки поспіль подібні аварії мали місце на розі вулиць Шота Руставелі та Саксаганського.

ВІДЕО

92 запитів за 0,253