Третина випускників не склали зовнішнє незалежне оцінювання з математики

today 15.07.2021 query_builder 16:53 remove_red_eye 114 bookmarks Новини

31,11% учасників не склали зовнішнє незалежне оцінювання з математики. Лише подумайте, третина від загальної кількості усіх учасників, які прийшли на тестування з цієї дисципліни, не подолала поріг "склав/не склав". Вони не набрали мінімальну кількість тестових балів за тестування, щоб отримати оцінку за шкалою 100-200 балів і мати можливість брати участь у конкурсному відборі до вишів.

Звісно, якість шкільної освіти знижується по всьому світу. За результатами дослідження міжнародної консалтингової компанії McKinsey

Company, в якому взяли участь 2,5 тис. вчителів з восьми країн світу, найбільше школярі відстають саме у математиці. Ось і Україна має, на жаль, невтішну ситуацію за результатами цьогорічного ЗНО.

Хоча математика є обов'язковим предметом для складання на державній підсумковій атестації в 11 класі. Але цього року випускники були звільнені від ДПА, тому на ЗНО прийшли лише ті, кому результат з математики потрібен для вступу. Якби ДПА з математики складали усі випускники, відсоток учасників, які не подолали поріг, був би ще більшим.

Якщо ваші діти закінчили 10 клас, подумайте про наступний вирішальний рік. Місць на якісну системну підготовку до ЗНО лишилося обмаль. Групи вже заповнені на 83%, тому слід поквапитися.

Фото із відкритих джерел

92 запитів за 0,261