Три гуртожитки Вишневого в резонансній справі повернуто у власність Громади

today 01.07.2021 query_builder 08:39 remove_red_eye 238 bookmarks Новини

За наслідками розглядів низки судових справ стосовно законності й добросовісності набуття підприємцем збудованих у Вишневому трьох гуртожитків, судами першої та апеляційної інстанцій врешті повернуто їх у власність громади.

Визнавши належними і допустимими докази про спосіб та джерела фінансування будівництва цих гуртожитків, надані прокурором на підтвердження протиправності дій приватних суб’єктів господарювання, спрямованих на привласнення цих гуртожитків, суди констатували правомірність їх перебування на праві комунальної власності у органу місцевого самоврядування, інформує прокуратура Київської області.

Свого часу події навколо продажу цих гуртожитків набули значного суспільного резонансу, оскільки старанно приховуючи від широкого загалу протягом кількох років свої наміри та дії, підприємцям вдалось оформити право приватної власності на майно у незаконний спосіб та з порушенням встановлених гарантій для їх мешканців, в той час коли громадяни вже десятиліттями там проживали.

До речі, основними аргументами набувачів був звичайний обман, за допомогою якого вони сподівались виграти й цей судовий спір, узаконити за собою гуртожитки та отримувати з людей колосальні прибутки, зобов’язуючи сплачувати кошти за житло, яке фактично в них відібрали.

Всупереч всім перепонам, за наполегливої, принципової позиції органів прокуратури області та об’єктивного, законного й доброчесного розгляду справи в суді, у справі прийнято позитивні для громади судові рішення.

Фото із відкритих джерел

92 запитів за 0,256