Три нагороди чемпіонату України здобули вихованці СК «Олександр Невський»

today 30.10.2021 query_builder 13:22 remove_red_eye 83 bookmarks Новини

Днями в Тячеві закінчився чемпіонат України з греко-римської боротьби серед юнаків U-16, інформує управління фізичної культури і спорту РДА.

На Закарпаття завітали понад 250 молодих спортсменів, які боролися за чемпіонство у десяти вагових категоріях.

Представникам Київщини завдяки вдалому виступу на всеукраїнській арені вдалося вибороти вісім нагород всіх ґатунків та посісти перше загальнокомандне місце.

Дуже вдало виступили представники спортивного клубу «Олександр Невський», що в Крюківщині. Вихованці Дмитра Пікалова та Олександра Кузнєцова здобули три медалі. Владислав Покотило, який виступає у вазі 60 кг, піднявся на найвищу сходинку п’єдесталу пошани. виступаючи у вазі 60 кг.

Віце-чемпіоном України став Антон Петрина в найважчій категорії 110 кг.

Максим Скрипник у ваговій категорії 48 кг став бронзовим призером змагань.

Вихованці Київського обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорту, підтвердивши свій високий клас та майстерність, на цих змаганнях здобули ще п’ять нагород до медальної скарбнички області.

Золото виборов Роман Чернях у ваговій категорії 80 кг.

Срібними призерами стали Роман Яценко у ваговій категорії 55 кг та Аріан Мохаммад у вазі 65 кг.

Бронзові нагороди здобули Ігор Козій (110 кг) та Денис Медведков (55 кг).