Три первістки “професійної” мами

today 10.05.2020 query_builder 11:40 remove_red_eye 1038 bookmarks Новини

Із Вікторією Луценко, яка волею долі стала знаменитістю Боярки, ми зустрілися на прадавньому (ще до скіфських часів!) пагорбі біля Свято-Михайлівської церкви. Молода жінка впевнено долає досить таки крутий підйом, штовхаючи перед собою прикметний трьохмісний дитячий візочок, у якому зручно розташувалися її первістки: донечка Марія, синочки Макар і Матвій.

У цю мить розумію, що такі коштовні дарунки людям випадковим доля не робить.

- Для професійної мами перешкод не існує! - усміхається, вітаючись, Вікторія. - Чому професійної? Бо до декретної відпустки в пологовому будинку акушеркою працювала.

Відтак зі своїми первістками ладна сама впоратися…

Примітно, що Марійка, Макарчик та Матвійко з'явилися на світ цьогоріч 22 січня, у День Соборності України. Про те, що в неї буде трійня, жінка дізналася ще на третьому місяці вагітності. Щоправда, перше УЗД пророкувало двійню, але друге було категоричним: два хлопчики і дівчинка!

- День, коли мені повідомили, хто з'явиться на світ, став для мене найбільш пам'ятний, - пригадує молода матуся. - Дуже зраділа, що невдовзі і мені помічниця буде, і чоловікові - два помічники. До речі, у родині мого Анатолія теж такі рекорди були. Декілька поколінь тому - по чоловіковій лінії народилася трійня. Тому цій новині ми тільки зраділи, адже і в його, і в моїй родині дітей завжди любили.

Імена для новонароджених батьки також підібрали невипадкові.

- Я хотіла, щоб імена були схожі, хоча діти й не близнята. Анатолію подобалось жіноче - Марія - воно дуже знакове для всіх християн. Тому хлопчиків нарекли Матвієм та Макаром. Коли ж додому приїхали, було таке враження, що ці імена до нашої домівки разом із дітьми увійшли…

І вже прощаючись, не втримався від ще одного запитання:

- Можливо, поки ще зарано про це говорити, та все ж таки, про яке майбутнє для своїх дітей мрієте?

- Головне, щоб були здоровими... І щоб виросли гарними людьми, - швидко пророчі настанови випалює молода матуся.

Раннє весняне сонечко пробивається через похмурі хмарини і щедро осяює небосхил над церквою. Вже здалеку спостерігаю, як Вікторія неквапливо продовжує керувати візочком, де уві сні свої солодкі мрії бачать щасливі малюки, оповиті материнською любов'ю…

Радислав Кокодзей, позаштатний кореспондент журналу "Корисний формат. Нове передмістя", фото автора

92 запитів за 0,247