Центральна виборча комісія оприлюднила перші результати місцевих виборів

today 31.10.2020 query_builder 08:34 remove_red_eye 1143 bookmarks Новини

Центральна виборча комісія вже встановила підсумки виборів депутатів 64 місцевих рад та 84 сільських, селищних, міських голів.

Про це повідомляє пресслужба ЦВК.

Вже встановлено результати місцевих виборів з виборів депутатів 8 міських, 15 селищних, та 41 сільської ради у 23 регіонах. Окрім того, визнано обраними 20 міських, 17 селищних, 47 сільських голів у 23 областях.

Зокрема, на Київщині у містах обласного значення були обрані міськими головами:

у Сквирі самовисуванка Валентина Петрівна Левіцька,

у Березані висуванець “Березанської громади” Володимир Григорович Тимченко,

у Фастові представник “Партії національного егоїзму” Михайло Володимирович Нетяжук.

На всіх виборчих дільницях завершено процес підрахунку голосів виборців та складання відповідних протоколів ДВК. Майже всі ДВК передали ці протоколи разом з іншою виборчою документацією до сільських, селищних і міських ТВК.

Станом на ранок 31 жовтня у всіх регіонах України районні ТВК прийняли 682 таких протоколи, що становить понад 45,4 % від загальної кількості протоколів, які мають бути отримані. Своєю чергою обласні ТВК прийняли 503 протоколи (понад 36,8 %).

Остаточні результати виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів будуть встановлені не пізніше як на дванадцятий день після дня голосування, тобто до 6 листопада цього року включно.

92 запитів за 0,217