“Цифровий розрив”: пів світу досі без Інтернету, а інша половина – за час карантину потроїла трафік

today 10.05.2020 query_builder 08:34 remove_red_eye 188 bookmarks Новини

Карантин впроваджений через пандемію коронавірусу сприяв потроєнню інтернет-трафіку. Це при тому, що у світі досі 3,6 млрд. людей не мають доступу до Інтернету.

Про це свідчать дані ООН.

“Пандемія COVID-19 кардинально змінила наше життя: те, як ми працюємо, спілкуємося один з одним, вчимося або купуємо предмети першої необхідності. Ці зміни торкнулися всього світу, і одночасно став ще більш очевидним так званий “цифровий розрив”. Адже досі 3,6 мільярда людей у світі не мають доступу до Інтернету”, – йдеться у повідомленні.

Профільні експерти зазначають, що у Міжнародному союзі електрозв’язку високо оцінили роль працівників сектора інформаційних і комунікаційних технологій (ІКТ) і вважають їх “неоспіваними героями”.

“Ми також повинні визнати, що у нинішніх умовах послугами та мережами ІКТ не так легко керувати. Адже ніхто не міг і уявити собі ситуації, коли трафік в інтернеті може майже потроїтися”, – зазначають експерти.

Варто звернути увагу і на іншу тенденцію. Якщо раніше широкосмуговий зв’язок найчастіше використовувався у міських офісах, то тепер він все більше затребуваний у передмістях і сільських районах, жителі яких зараз навчаються або працюють, не виходячи з дому.

Ілюстрація із сайту Delo.ua

92 запитів за 0,240