Цікаве поруч: гастротури Київщиною

today 04.02.2021 query_builder 08:54 remove_red_eye 136 bookmarks Новини

Наразі триває розробка гастрономічного маршруту Київщиною. Його учасниками стануть пивовари, винороби, сировари, фермери, туроператори, ресторатори і власники готелів. Про це повідомляє сайт Київської облдежадміністрації.

Туристичні маршрути невеликими господарствами дуже популярні в Європі, вони навіть діляться тематично: дороги вина, дороги смаку, дороги вина та смаку – рибні, сирні, медові, оливкові, фруктово-ягідні та багато інших маршрутів. Туристи особисто знайомляться з сім’ями, які десятиліттями займаються вирощуванням винограду, сироварінням, виготовленням повидла. І звісно, продукція на виробництві, в товаристві людей, які її зробили, в особливій атмосфері смакує краще.

Певним поштовхом для розвитку цього напряму туризму стало підписання меморандуму про партнерство та співпрацю між Управлінням туризму Київської обласної державної адміністрації та громадською спілкою Всеукраїнська асоціація гастрономічного туризму.

«Планується, що гастрономічний туризм Київщини виросте в окрему індустрію. Поблизу маршрутів розвиватиметься інфраструктура, відкриватимуться сільські садиби, з’явиться потреба в послугах перевізників, екскурсоводів, виробників сувенірів, рекламодавців», – зазначила заступник голови Київської обласної державної адміністрації Тетяна Щербак.

За інформацією пресслужби Київської ОДА

Фото із сайту Київської ОДА

92 запитів за 0,246