Цікаве поруч: гастротури Київщиною

today 04.02.2021 query_builder 08:54 remove_red_eye 118 bookmarks Новини

Наразі триває розробка гастрономічного маршруту Київщиною. Його учасниками стануть пивовари, винороби, сировари, фермери, туроператори, ресторатори і власники готелів. Про це повідомляє сайт Київської облдежадміністрації.

Туристичні маршрути невеликими господарствами дуже популярні в Європі, вони навіть діляться тематично: дороги вина, дороги смаку, дороги вина та смаку – рибні, сирні, медові, оливкові, фруктово-ягідні та багато інших маршрутів. Туристи особисто знайомляться з сім’ями, які десятиліттями займаються вирощуванням винограду, сироварінням, виготовленням повидла. І звісно, продукція на виробництві, в товаристві людей, які її зробили, в особливій атмосфері смакує краще.

Певним поштовхом для розвитку цього напряму туризму стало підписання меморандуму про партнерство та співпрацю між Управлінням туризму Київської обласної державної адміністрації та громадською спілкою Всеукраїнська асоціація гастрономічного туризму.

«Планується, що гастрономічний туризм Київщини виросте в окрему індустрію. Поблизу маршрутів розвиватиметься інфраструктура, відкриватимуться сільські садиби, з’явиться потреба в послугах перевізників, екскурсоводів, виробників сувенірів, рекламодавців», – зазначила заступник голови Київської обласної державної адміністрації Тетяна Щербак.

За інформацією пресслужби Київської ОДА

Фото із сайту Київської ОДА

Подивіться інші записи

Завершено капремонт приймального відділення Обухівської ЦРЛ

today 14.05.2021 remove_red_eye 29

Зверніть увагу: планові відключення електроенергії у Білогородці, Бобриці, Боярці, Бучі, Вишневому, Гатному, Гвоздові, Гостомелі, Ірпені, Личанці, Любимівці, Милій, Музичах, Капітанівці, Коцюбинському, Неграшах, Немішаєвому, Обухові, Софіївській та Петропавлівській Борщагівках, Тарасівці, Ходосівці, Шпитьках, Фастові (01.06)

today 01.06.2021 remove_red_eye 432

Щоб звільнити кошеня з криниці у Згурівці, довелося викликати рятівників

today 29.05.2021 remove_red_eye 154

У Великодимерській територіальній громаді впроваджують систему роздільного збору відходів та побудовано сортувальну лінію

today 07.06.2021 remove_red_eye 168

Готуйте парасольки – дощитиме майже щодня

today 17.05.2021 remove_red_eye 93

Що слід зробити до початку спорудження Київської обхідної дороги

today 10.06.2021 remove_red_eye 50

92 запитів за 0,225