Цікаве шоу до Дня закоханих влаштовують у Парку Київська Русь

today 09.02.2021 query_builder 17:47 remove_red_eye 166 bookmarks Новини

Парк Київська Русь, що в селі Копачів Обухівського району, підготував на 13-14 лютого яскраву романтичну програму, яка буде цікава як закоханим, так і сім'ям з дітьми.

Гості знайдуть справжню романтику середньовіччя з верховою їздою на чистокровних конях, стародавніми слов'янськими розвагами, живим вокалом, кінними виступами, смачними середньовічними стравами та напоями, повідомляє ГолосUA

Вже за вхідними воротами гості потрапляють у князівство, із всілякими оборонними спорудами, маєтками древніх киян, величезними облогами і грачами древніх вікінгів. Тут навіть є відтворена дерев'яна церква Х століття, де можна організувати весілля.

До Дня святого Валентина подарунком для гостей стане романтична святкова програма, яка почнеться з урочистого привітання Княжого суду. Незабутні враження подарує ритуал посвяти гостей у жителів Стародавнього Києва.

А потім на панянок чекає незабутня зустріч з казковим принцом на білому коні.

У княжих стайнях гості зможуть відвідати кінні вистави за участю коней унікальних історичних порід, зібраних з усього світу. У тандемі з досвідченими каскадерами ці красиві тварини вразять глядачів своєю віртуозною виїздкою.

Досвідчені конярі познайомлять гостей з кіньми рідкісних древніх порід і розкажуть про їх особливості і походження, про те, конями яких порід володіли видатні історичні постаті. Під час майстер-класу з дресирування та догляду за кіньми відвідувачі навчаться ставитися до цих тварин таким чином, щоб вони були не просто здоровими і слухняними, але і справжніми друзями.

Кожен зможе підійти до коней, погладити їх, влаштувати яскраву фотосесію.

Та і це ще не все! Гості Князівства зможуть не тільки спостерігати за тим, що відбувається на сцені. Жителів Древнього Києва запросять взяти участь у веселих слов'янських забавах і старовинних обрядах, танцювальних флешмобах і запальних танцях.

Закохані на все життя запам'ятають романтичну верхову їзду на двох в Стародавньому Києві на конях або в екіпажі.

Відвідавши місцеву відьму можна доторкнутися до стародавніх секретних знань, дізнатися секрети успіху в любові і покуштувати трав'яні напої за забутими рецептами.

Також бажаючі зможуть у середньовічному тирі навчитися кидати сокири в ціль. А потім можна зайти в середньовічний магазин і вибрати оригінальні сувеніри ручної роботи для ексклюзивного романтичного подарунка своїм близьким. Любителів екстремальних видів спорту порадує швидкісна гірка «Змій Горинич» і канатний спуск «Політайло».

Кухарі князів почастують гостей гарячими напоями та смачними стравами з багаття.

Фото - ГолосUA

92 запитів за 0,221