“Ціна правди” серед найкращих фільмів за версією The Guardian

today 18.05.2020 query_builder 08:29 remove_red_eye 84 bookmarks Вікенд, Новини

Фільм “Ціна правди”, в якому розкривається тема Голодомору 1932-1933 років в Україні, назвали одним з найкращих за версією видання The Guardian. Разом із стрічкою польської режисерки Агнешки Голланд у рейтингу опинилися південнокорейська картина “Паразити”, тріумфатор цьогорічного “Оскару”, та драма британського режисера Сема Мендеса “1917”, що здобула “Золотий глобус”, інформує «Український інтерес».

Картина спільного виробництва України, Польщі та Великої Британії розповідає реальну історію молодого валлійського журналіста Гарета Джонса, який прибув до Москви та познайомився з журналісткою Адою Брукс. Саме вона розповідає Гарету про “радянську утопію”, яка не має нічого спільного з реальністю. Валлієць, попри смертельну небезпеку, розпочинає власне розслідування.

Переховуючись від нишпорок спецслужб, журналіст розкриває правду про трагедію українського народу: Голодомор, жорстку цензуру, змову та масові репресії. Його викриття згодом стануть підґрунтям для роману “Колгосп тварин” Д. Орвелла.

Зйомки кінострічки відбувалися в Україні, Польщі та Шотландії. Українці побачили фільм “Ціна правди” восени 2019 року.

92 запитів за 0,257