Циркового артиста 18 годин катували окупанти. Історія про Людину, яка пройшла катівню, та не втратила людяність (є відеорозповідь)

today 27.07.2022 query_builder 11:01 remove_red_eye 427 bookmarks Новини

Український продюсер та співак Gena Viter поділився на своїй сторінці у соцмережі шокуючою історією, яку привіз із Гребельки, що на Броварщині. На Київщину артист приїхав разом із фондом dao_charity, пише tsn.ua.

Він розповів про 42-річного чоловіка з династії циркачів Ігоря, сценічне ім'я Гоша, якого 18 годин катували окупанти. Від катувань рашисти отримували маніакальне задоволення. У перші дні окупації села в будинку чоловіка розмістилися окупанти. Ігор повернувся додому, коли вже будівлю зайняли росіяни. Військові не дозволили чоловікові взяти речі та зв'язали у гаражі.

"Били мене усі, хто хотів. Один облив мене розпалювачем для багаття і підпалив. Почали тушити, лише коли зрозуміли, що разом зі мною спалять і гараж", – пригадав Гоша. На щастя, чоловікові, який отримав великі опіки, вдалося вирватися з рук катів. З села він дійшов вночі пішки до Києва, як він каже, втрачати було нічого, треба було йти вперед. Єдине, що йому вдалося забрати з собою з хати - коцертну афішу його мами.

Кілька місяців чоловік знаходився на заході України, а зараз повернувся додому, щоб дім до зими відбудувати. "Від слів Гоші – лише шок, але розповідь його звучить так буденно. Я шокований його мужністю і тим, що після пережитого в ньому залишилося стільки людяного. Історія клоуна Гоші - ще одне свідчення жорстоких злочинів росіян. Жоден українець не має пережити те, що ми переживаємо вже майже 5 місяців поспіль. Давайте підтримувати одне одного і не забувати простягати руку допомоги всім, хто цього сьогодні потребує. Лише так ми переможемо, саме в єдності. А перемога буде за нами, бо українці - сильна нація!" - поділився Gena Viter.

amp;utm_campaign=loading" data-instgrm-version="14" style=" background:#FFF; border:0; border-radius:3px; box-shadow:0 0 1px 0 rgba(0,0,0,0.5),0 1px 10px 0 rgba(0,0,0,0.15); margin: 1px; max-width:540px; min-width:326px; padding:0; width:99.375%; width:-webkit-calc(100% - 2px); width:calc(100% - 2px);">

Фото та відео - Gena Viter в Instagram та ТСН

92 запитів за 0,189