ЦВК сформувала склад 532 територіальних виборчих комісій

today 12.08.2020 query_builder 08:47 remove_red_eye 129 bookmarks Новини

Розглянувши відповідні подання місцевих організацій політичних партій, врахувавши результати проведеного жеребкування та відповідні відхилення, ЦВК утворила та сформувала склад 532 обласних, районних (крім районів в АР Крим), міських (крім міст в АР Крим), районних у місті Києві виборчих комісій у межах 24 областей України, повідомляє Відділ взаємодії із ЗМІ Секретаріату Комісії.

Тож, у встановлений законом строк Центрвиборчкомом сформовано 22 обласних, 119 районних, 381 міську та 10 районних у місті Києві виборчих комісій для організації підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня цього року.

Вже у найближчі дні склад відповідних ТВК буде оприлюднено на офіційному вебсайті ЦВК.

А ще під час засідання Центральна виборча комісія затвердила Порядок організації роботи та ведення діловодства виборчих комісій з виборів президента України, народних депутатів України, місцевих виборів. А також – Порядок виготовлення, передачі, зберігання та використання печаток територіальних і дільничних виборчих комісій з місцевих виборів.

Також внесені зміни до постанови ЦВК від 25 червня 2020 року № 122 “Про зразки та опис печаток, вивісок територіальних і дільничних виборчих комісій з місцевих виборів і штампа “Вибув”.

92 запитів за 0,251