У Білій Церкві відкриють новий елеваторний комплекс

today 30.10.2021 query_builder 07:44 remove_red_eye 95 bookmarks Новини

У Білій Церкві ТОВ «Волиця-Агро» запустить в роботу новий елеваторний комплекс загальною потужністю одноразового зберігання в 60 тис. т. Елеватор прийматиме як власне зерно, так і зерно охочих фермерів. Про це повідомляє Elevatorist.com, пише agronews.ua.

«Ми запланували перевалити 120 тис. т, тобто зробити два обороти, з них лише 50 тис. т — це обсяг власного зерна. Решту прийматимемо від поклажодавців. Ціна сушіння зерна становитиме 80 грн за зняття 1% вологості з тонни зерна», — прокоментував директор елеватора Андрій Рубашка.

Як він розповів, головними перевагами нового елеватору є розташування недалеко від залізничної станції Роток та швидкість приймання зерна.

«Ми можемо приймати до 8 тис. т кукурудзи за добу. Також є можливість прийому двох культур одночасно. Швидкість та мобільність — це саме те, що потрібно фермеру. З 2018 р. ми й самі були поклажодавцями, тому до будівництва елеватора ми підійшли вже з урахуванням усіх вимог потенційних клієнтів», — зазначив очільник елеватору.

Елеватор укомплектований як українським, так і зарубіжним обладнанням. Зокрема, там встановлені силоси та транспортне обладнання виробництва «Варіант Агро Строй». Сушіння зерна на елеваторі здійснюватиметься на зерносушарці виробництва німецької компанії Bühler GmbH загальною потужністю 2 тис. т на добу

Фото - agronews.ua

92 запитів за 0,228