У Білогородці відбулася перша сесія нового скликання (є відео)

today 13.11.2020 query_builder 16:01 remove_red_eye 922 bookmarks Новини

Білогородський сільський голова Антон Овсієнко та сільські депутати вступили в свої повноваження.

Сьогодні о 14 годині в приміщенні Білогородського будинку культури відбулася установча сесія новообраної Білогородської сільської ради.

Засідання відкрив голова Білогородської сільської територіальної виборчої комісії Сергій Зеленський, який ознайомив присутніх із результатами виборів. На території сіл Білогородської громади участь у волевиявленні 25 жовтня 2020 року взяли 42 % виборців. 288 кандидатів претендували на 26 мандати.

Голова сільської ТВК ознайомив із якісним складом депутатського корпусу, а також із тим скільки мандатів отримали шість парій, що подолали 5-відсотковий бар’єр.

Найповажніша за віком серед присутніх новообраних депутатів Марія Масовець зачитала текст присяги. Після чого Сергій Зеленський вручив депутатам Білогородської сільської ради тимчасові депутатські посвідчення та побажав:

- Зичу, щоб ваш депутатський корпус був справжнім колективом… Білогородська – одна із найперспективніших ОТГ, тож має всі шанси стати найкращою на Київщині.

Потому присутні заслухали інформацію про результати голосування за Білогородського сільського голову. Понад 4300 голосів виборців, а це - 52, 3 % отримав Антон Овсієнко (раніше Святопетрівський сільський голова 2010-2020 рр.). Голова ТВК запросив його до складання присяги та оголосив про те, що віднині Антон Михайлович вступив в повноваження Білогородського сільського голови.

Слова Сергія Зеленського своїм рішенням закріпили і новообрані депутати.

Після завершення голосування повноваження щодо ведення сесії були передані Антону Овсієнку, який звернувся до присутніх із словами вдячності та запросив до слова настоятеля храму Святих Дванадцяти Апостолів отця Василя.

- Я хотів би насамперед подякувати Максиму Зуєву, - зауважив священнослужитель. - І хочу побажати, щоб таке ж розуміння у нас було і з нинішнім головою. Щоб все задумане разом із депутатським корпусом звершилося.

Завершив свій виступ отець Василій звершенням молитви на благословення новообраного голови та депутатів.

До присутніх також звернувся Білогородський сільський голова (2015-2020 рр.) Максим Зуєв.

- Зі спокійним серцем передаю свої повноваження Овсієнку Антону Михайловичу. Білогородська громада, яка зараз об’єднує 10 сіл, стала ще більш яскравою. Розумію, що все буде непросто. Я готовий працювати на будь-якій ділянці цього фронту, якщо Антону Михайловичу буде потрібна моя допомога. Прошу підтримувати Антона Михайловича в його пропозиціях та починаннях. Ми маємо потужний депутатський корпус, що об’єднує трьох сільських голів, у минулому депутатів різних рівнів.

Завершив засідання Антон Овсієнко, який повідомив що вже за тиждень депутати мають знову зібратися на сесію, а поки триватимуть консультації. Крім того, він проінформував, що нова структура ОТГ запрацює лише з нового року. До завершення 2020-го триватиме ліквідація діючих сільських рад.

ВІДЕО

Фото Олени Удовиченко

92 запитів за 0,282