У Білогородці знімають фільм про всесвітньо відомого українського тренера

today 20.01.2021 query_builder 22:09 remove_red_eye 221 bookmarks Новини

Біля знаменитих Білогородських дотів проходять зйомки фільму "Кремінь" про всесвітньо відомого українця - тренера з вітрильного спорту Віктора Коваленка, який наразі живе у Австралії та тренує збірну цієї країни. Про це повідомляє у Фейсбук Рух Місцевих Громад.

Знімає фільм новозеландський режисер Вінсент Ворд, автор оскароносної картини "Куди приводять мрії".

Крім України, зйомки також заплановані в Китаї та Австралії. Зйомки розпочалися у листопаді 2020. Фільм про славетного українського тренера Віктора Коваленка, якого у світі знають як Medal Maker – знімає українська кінокомпанія “Pronto Film”. Як повідомляє Держкіно, зйомки фільму “Кремінь” (“Storm School”) розпочалися у Києві та будуть відбуватися на Київському морі, Трухановому, Жуковому островах, на мальовничих вулицях Подолу та іншіх локаціях. Картина заснована на реальних подіях у світі вітрильного спорту.

Одна з центральних сюжетних ліній – непересічний життєвий і професійний шлях українського тренера Віктора Коваленка, чиє ім’я вже увійшло в історію. Саме його вихованці принесли перші золоті та бронзові олімпійські медалі незалежній Україні на Олімпіаді в Атланті, а пізніше – численні найвищі спортивні нагороди збірній Австралії, яку він тренує і дотепер. Пише cinema.in.ua.

Це історія про неймовірну наполегливість і готовність боротися за свою мету попри всі перешкоди і примхи долі. Життєвий шлях українського хлопчика з Дніпропетровська, Віктора Коваленка, якого тепер знає кожен яхтсмен світу, перегукується з не менш приголомшливими історіями спортсменів з Китаю та Австралії. Всі герої пройшли власний складний шлях, але жоден із них не схибив. Глядач побачить славетного Віктора Коваленка на різних етапах його життя, тому роль героя виконають аж четверо акторів. Знаменитого тренера у дитинстві та юності гратимуть Олексій Зубак, Кирило Якубенко, а в дорослому віці – Артур Алієв та Олег Шульга.

Жіночі образи у фільмі створюватимуть Анастасія Шевченко, Марія Моторна, Катерина Григоренко, Анастасія Король та інші. Робота над стрічкою режисера Вінсента Ворда триває у тісній співпраці з компаніями Altamira Creation AG (Швейцарія) та Neofilm GmbH (Німеччина). Сценарій картини написали Вінсент Ворд та Луїс Новра. Продюсер фільму з української сторони – Максим Асадчий, виконавчий продюсер – Алла Бєлая, оператор-постановник – Вадим Ільков, художник-постановник – Ольга Злобіна.

Фото - Рух Місцевих Громад та із мережі Інтернет

92 запитів за 0,264