У Богуславі впіймали браконьєрів

today 07.05.2021 query_builder 09:49 remove_red_eye 341 bookmarks Новини

Сьогодні, 7 травня, під час весняно-літньої нерестової заборони Київським рибоохоронним патрулем спільно з громадським інспектором рибоохорони викрито грубе порушення Правил рибальства. Так, вночі на р. Рось у Богуславі впіймано трьох громадян, які за допомогою волоку, а це заборонене знаряддя лову, незаконно добули 364 екземпляри молодняка ляща загальною вагою 34 кг. Нанесені збитки розраховані відповідно до такс і складають майже 62 тис грн. Крім того, в чоловіків знайдено ще одну сітку, повідомляє Київський Рибоохоронний Патруль.

Оформлено адміністративні протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Також на місце події викликано слідчо-оперативну групу Богуславського відділення поліції для відкриття кримінального провадження за ст. 249 ККУ (незаконне зайняття рибним промислом). Знаряддя лову, водні біоресурси і транспортний засіб вилучено.

«Вкотре наголошую, використання заборонених знарядь лову під час весняно-літньої заборони вважається нанесенням істотної шкоди, незалежно від величини улову. А отже і кримінальна відповідальність. Відповідно до цієї статті передбачено накладання штрафу в розмірі від 1700 до 6800 грн або обмеження (позбавлення) волі на строк до 3 років з конфіскацією знарядь, засобів та всього добутого. Крім того, порушник має сплатити всі нанесені збитки згідно з таксами за кожний хвіст», - нагадав керівник Київського рибоохоронного патруля Володимир Мухін.

Фото - Київський рибоохоронний патруль

92 запитів за 0,302