У «Бориспіль» інвестують 270 млн євро

today 03.02.2021 query_builder 18:56 remove_red_eye 183 bookmarks Новини

Завдяки реалізації проекту розвитку аеропорту "Бориспіль" очікується збільшення його пасажиропотоку до 56 млн осіб у 2040 році

3 лютого на своєму засіданні уряд схвалив укладення угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком щодо розвитку аеропорту «Бориспіль» та залучення для реалізації цього проєкту позики від ЄІБ у розмірі 270 млн євро.

Про це повідомляє Главком із посиланням на пресслужбу міністра інфраструктури Владислава Криклія.

«Бориспіль» є найбільшим міжнародним аеропортом в Україні та забезпечує близько 60% усіх авіаційних пасажирських перевезень. Він є єдиним міжнародним хабом у країні, і для укріплення своїх позицій має забезпечувати постійний розвиток інфраструктури та наростання обсягів перевезень. Завдяки підтримці наших міжнародних партнерів з ЄІБ та реалізації проєкту розвитку аеропорту «Бориспіль», ми не лише якісно модернізуємо летовище, а й очікуємо збільшити пасажиропотік через аеропорт до 56 млн у 2040 році. У тому числі за рахунок підвищення технічного оснащення, конкурентоспроможності підприємства, розширення мережі маршрутів та залучення нових авіаперевізників», – наголосив Криклій.

Проєкт передбачає реконструкцію льотної зони №2, яка включає в себе будівництво:

нової злітно-посадкової смуги з облаштуванням її радіо та світлотехнічним обладнанням;

системи руліжних доріжок;

аварійно-рятувальної станції;

очисних споруд;

трансформаторних підстанцій та станцій для зберігання спеціальних рідин;

майданчика для захисту повітряних суден від обмерзання;

майданчика для гонки двигунів повітряних суден та інших об’єктів інженерної інфраструктури.

«Існуюча штучна злітно-посадкова смуга №2, що була введена в експлуатацію ще у 1971 році, вже відпрацювала свій ресурс і через багаторічне використання зі значними навантаженнями відновленню не підлягає. Сучасні великогабаритні літаки потребують зовсім нового підходу до аеродромних споруд та служб аеропорту, тому реконструкція льотної зони №2 здійснюватиметься з обов’язковим врахуванням досвіду низки країн та міжнародних організацій як ICAO та IATA при експлуатації великогабаритних літаків», - додав Криклій.

Фото - Главком

Подивіться інші записи

Зверніть увагу: планові відключення електроенергії у Білогородці, Боярці, Мироцькому, Михайлівці-Рубежівці, Обухові, Петропавлівській та Софіївській Борщагівках, Святопетрівському, Тарасівці, Хотові, Шевченковому, Фастові, Юрівці (04.12)

today 04.12.2021 remove_red_eye 195

Зверніть увагу: планові відключення електроенергії у Білогородці, Боярці, Вишневому, Крюківщині, Малютянці, Музичах, Обухові, Петропавлівській та Софіївській Борщагівках, Святопетрівському, Тарасівці, Ходосівці, Юрівці, Фастові (25.11)

today 25.11.2021 remove_red_eye 150

Зверніть увагу: планові відключення електроенергії у Боярці, Бучі, Вишневому, Гвоздові, Горенці, Личанці, Малютянці, Обухові, Софіївській Борщагівці, Святопетрівському, Хотові, Фастові (18.11)

today 18.11.2021 remove_red_eye 494

Зверніть увагу: планові відключення електроенергії у Білогородці, Боярці, Бучі, Вишневому, Горенці, Мироцькому, Михайлівці-Рубежівці, Мощуні, Обухові, Святопетрівському, Софіївській Борщагівці, Чабанах (30.11)

today 30.11.2021 remove_red_eye 245

З грудня в Україні у посвідченнях водія з’явиться нова відмітка

today 14.11.2021 remove_red_eye 97

Представники фауни, що знаходяться на межі вимирання, живуть і розмножуються у Чорнобильському заповіднику

today 02.12.2021 remove_red_eye 90

92 запитів за 0,228