У Бориспільському районі триває масштабна реконструкція школи

today 05.07.2021 query_builder 11:51 remove_red_eye 372 bookmarks Новини

У селі Проців торік у рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» розпочато реконструкцію школи.

Загальна вартість робіт сягає 92,5 млн грн.

Хід реконструкції проінспектував заступник голови Київської облдержадміністрації Андрій Лісовик, інформує пресслужба Київської ОДА.

«Проєкт з реконструкції школи в Процеві є дуже масштабним і соціально важливим. Особисто перевірив, як зараз просуваються справи на об’єкті та поспілкувався з підрядниками. Будівельно-монтажні роботи проходять, згідно з планом. Після їх завершення в селі з’явиться школа I-III ступенів, де учні зможуть проходити повний освітній цикл. Натомість до цього освітній заклад був I ступеня, тож близько 200 місцевих дітей повинні були продовжувати навчання не у своєму, а в інших населених пунктах. Відповідно, завершивши реконструкцію, ми вирішимо дві нагальні проблеми: забезпечимо жителів села належними освітніми послугами та зменшимо завантаженість навколишніх шкіл», – підкреслив А. Лісовик.

Торік підрядники звели триповерхові будівлі I і II черг, влаштували одноповерхову каркасну будівлю під котельню з димовою трубою та провели зовнішні мережі.

Цього року вони працюють над внутрішнім і зовнішнім оздобленням навчального закладу та проведуть благоустрій території.

Реалізація проєкту відбувається за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, обласного бюджету та бюджету Вороньківської сільської ради Бориспільського району.

Фото - КОДА

92 запитів за 0,232