У Борисполі молода матуся затримала грабіжника

today 09.03.2021 query_builder 13:22 remove_red_eye 140 bookmarks Новини

Бориспільський міський голова Володимир Борисенко та командир батальйону патрульної поліції Борисполя Артур Шкроб висловили подяку сміливій жительці міста Анастасії Січкар, яка напередодні допомогла затримати грабіжника, інформує Бориспільська міська рада.

Міський голова подарував молодій мамі пам’ятний сувенір, а командир батальйону поліції – вручив букет квітів та Подяку за хоробрість, активну громадську позицію та допомогу патрульним поліцейським міста.

«Ви велика молодець, але наступного разу – відразу викликайте поліцію. У такій ситуації треба бути обережним, адже злочинець міг бути озброєним», – зазначив очільник міста.

Анастасія Січкар зізналася, що діяла інтуїтивно і на той момент їй не було страшно.

«Того вечора ми з чоловіком та дитиною поверталися з прогулянки. Було вітряно і дитина не спала, тому я сказала чоловіку йти з малечею додому, поки я сходжу в супермаркет. І коли я стояла біля нерегульованого переходу, почула за спиною крик. А коли обернулася – побачила, як чоловік б’є бабусю руками, ногами та відбирає сумку. Поки я добігла, то він цю сумку вже відібрав та почав втікати. І я не роздумуючи побігла за ним, адже не хотіла, щоб злочинець втік. Невідомо, чи не перестрів би він ось так ще когось. Я вважаю, що такому вчинку не може бути виправдання і цей чоловік має понести покарання», – розповіла жінка.

Анастасія Січкар нині знаходиться у декретній відпустці, а до неї працювала вчителем української мови та літератури в Бориспільському навчально-виховному комплексі «Гімназія «Перспектива».

Подія сталася 3 березня, близько 20 години вечора. Біля ринку "Зоряний" чоловік відібрав сумку у старенької бабусі, вдаривши її декілька разів. Очевидцем пограбування стала Анастасія Січкар, яка не розгубилась, а побігла за грабіжником. Дівчина схопила його за рукав та, продовжуючи його переслідувати, кричала про допомогу. На щастя, поряд опинилися чоловіки, які допомогли затримати злодія до приїзду патрульних, які, за словами дівчини, приїхали швидко – через 3-5 хвилин після виклику. Чоловік до останнього заперечував крадіжку, кажучи, що йому підкинули сумку. Але свідки та бабуся впізнали нападника та підтвердили, що сумка, яка була у чоловіка, — належить старенькій.

Фото із сайту Бориспільської міської ради

92 запитів за 0,225