Заклад зводять на вулиці Центральній, 230 у Бородянці. Про це повідомляє Департамент регіонального розвитку Київської ОДА.
Нова триповерхова будівля площею понад 2,7 тис. м² буде розрахована на 330 вихованців. Простір закладу створюється з урахуванням сучасних вимог до безпеки, функціональності та безбар’єрності.

У школі мистецтв передбачено облаштування актової зали зі сценою та допоміжними приміщеннями, студії звукозапису, кабінетів для індивідуальних і групових занять, хореографічного класу, простору для акторської майстерності, а також студії образотворчого й прикладного мистецтва.
У підвальному поверсі облаштовується споруда подвійного призначення із захисними властивостями протирадіаційного укриття, розрахована на 188 осіб.

Наразі на об’єкті вже зведено монолітний каркас будівлі, виконано цегляну кладку та змонтовано металоконструкції сцени й концертної зали. Тривають роботи з влаштування покрівлі, прокладання інженерних мереж, будівництва евакуаційного тунелю, виконання зовнішньої гідроізоляції та зворотного засипання.
Паралельно здійснюється виготовлення вітражних алюмінієвих конструкцій, металопластикових вікон і фасадних систем.
Роботи виконуються в межах експериментального проєкту з відновлення населених пунктів, що постраждали внаслідок збройної агресії росії.
Фото - Департамент регіонального розвитку Київської ОДА



