У Боярці буде відновлено маршрут №5

today 28.01.2020 query_builder 11:52 remove_red_eye 399 bookmarks Новини

Ще у далекому 2016 році у Боярці було розроблено маршрут № 5, що пролягав від ВП НУБіП України “Боярський коледж екології і природних ресурсів” у старій частині міста та проходив через усі ключові соціальні об’єкти, навчальні заклади, транспортні вузли нової частини Боярки.

Тоді виконкомом Боярської міськради було проведено відповідний конкурс на право обслуговування регулярного міського маршруту № 5, за результатами проведення якого перемогу отримало ПП «Агробудтранс».

Але через деякий час, перевізник відмовився від обслуговування цього маршруту, чим, звісно, порушив умови договору про надання послуг пасажирських перевезень. Але боярчанам від того не легше, адже, щоб потрапити з однієї частини міста в іншу, треба було їхати на двох маршрутках.

Та цього року, здається, проблему буде вирішено. На сесії міськради ухвалено Програму транспортного забезпечення пасажирських перевезень на 2020 рік, якою передбачено відновлення маршруту №5. А на засіданні виконкому Боярської міської ради, яке відбулося 16 січня, ухвалено рішення про відкриття нових автобусних маршрутів № 5 та № 5А, які мають поєднати нову та історичну частини міста.

Ці маршрути відрізнятимуться лише режимом руху – вони працюватимуть відповідно у режимах «маршрутне таксі» та «звичайний».

Відповідно до ухваленого рішення, буде затверджено паспорти автобусних маршрутів № 5 та № 5А, визначено їх як окремі об’єкти конкурсу.

Конкурсному комітету з визначення пасажирських перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Боярка доручено провести конкурс з визначення перевізників на маршрутах № 5 та № 5А.

Автобуси курсуватимуть від Боярського коледжу екології і природних ресурсів до Рітейл Парк «ЯРД», що розташований на перетині вулиць Магістральної та Незалежності.

92 запитів за 0,265