У Боярці в обласній дитячій лікарні можна здати ПЛР-тест: контакти і ціна

today 24.04.2021 query_builder 16:51 remove_red_eye 1593 bookmarks Новини

У Київській обласній дитячій лікарні в Боярці можна зробити ПЛР-тест на COVID-19. Забір аналізу здійснюється за попереднім записом щодня з 9.00 до 11.00, окрім вихідних. Записатися на тестування можна з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 16:00 по тел.: 093 881 04 93.

Про це йдеться на сторінці ” КНП КОР “Київська обласна дитяча лікарня” у Facebook.

Варто зазначити, що ПЛР-тестування коштує 699 грн, але дітям, які проходять лікування у ковідному шпиталі лікарні, аналіз робиться безкоштовно. Результат тесту можна дізнатися щонайбільше за добу в робочі дні.

Забір аналізу проводиться адресою: місто Боярка, вулиця Хрещатик, 83, у ПЛР-відділенні клініко-діагностичної лабораторії (вхід з вулиці) Київської обласної дитячої лікарні. Обов’язкова умова: наявність квитанції про сплату за ПЛР-тестування.

До слова, якщо людина на момент щеплення вже хвора, то вакцина може дати організму додаткове навантаження. Тому, тест потрібен обов’язково – при цьому може підійти як ПЛР, так і антигенний. А вакцинація хворих може бути небезпечною.

Нагадаємо, вакцинація проти коронавірусу COVID-19 в Україні відстає майже в два рази від плану.

До слова, українці найбільше довіряють вакцинам проти коронавірусу, які виготовлені у Великій Британії, США та країнах Євросоюзу, а найменше – російському препарату.

Вакцинальна кампанія в Україні розпочалася 24 лютого. Українців наразі вакцинують препаратом Covishield (Oxford/AstraZeneca). Як записатись на вакцинацію – дивіться відео-інструкцію

" rel="noopener" target="_blank">

92 запитів за 0,226