У Боярці відремонтують два поверхи будівлі ЦНАПу

today 15.08.2021 query_builder 13:15 remove_red_eye 251 bookmarks Новини

До кінця жовтня цього року в Боярці проведуть капітальний ремонт адміністративної будівлі по вул. Грушевського, 39-А, де зараз розташовано Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП). Ремонтувати будуть приміщення, які зараз не використовуються, щоб потім в них організувати робочі місця для співробітників виконкому Боярської міської ради.

Про це повідомляє КиевVласть з посиланням на оголошення електронної системи публічних закупівель ProZorro - 12 серпня 2021 року управління капітального будівництва Боярської міськради уклало з ТОВ “Ремконт” договір на проведення капітального ремонту приміщень першого та другого поверху будівлі по вул. Грушевського, 39-А у Боярці Фастівського району. Ціна договору становить 10,85 млн грн.

До кінця жовтня цього року “Ремконт” повинно замінити системи опалення, водопроводу та каналізації, виконати загальнобудівельні, демонтажні, електромонтажні та оздоблювальні роботи.

У Боярській міськраді розповіли, що ремонт проводиться в приміщеннях, які зараз не використовуються, а після капремонту в них планують організувати робочі місця для співробітників виконкому Боярської міськради.

Зараз у будівлі по вул. Грушевського, 39-А знаходиться ЦНАП, також вона частково використовується виконкомом міської ради. Основна будівля Боярської міської ради знаходиться по вул. Грушевського, 39.

Фото - КиевVласть

92 запитів за 0,266