У Бровари тепер можна доїхати новим електропотягом

today 02.09.2021 query_builder 13:32 remove_red_eye 694 bookmarks Новини

На маршруті Київ-Ніжин запустили додатковий сучасний електропотяг. Він зупинятиметься в Броварах. Завдяки цьому з міста до столиці можна буде дістатись всього лише за 36 хвилин, інформує пресслужба Київської ОДА.

«Значна частина жителів нашого регіону працює в Києві. Зранку та ввечері потік людей особливо великий. Саме тому розвиток дорожньої та залізничної інфраструктур є для нас пріоритетним завданням. Зараз маємо всі можливості працювати посилено в цьому напрямі завдяки програмам Президента України «Велике будівництво» та «City Express». У рамках останнього вдосконалюємо саме залізничне сполучення нашої області. Як показує практика, нашим жителям користуватись послугами залізниці набагато зручніше. По-перше, не потрібно витрачати час на автомобільні затори. По-друге, можна чітко планувати свій день», – констатував голова Київської ОДА Василь Володін.

Зауважимо, що електропотяг на маршруті Київ-Ніжин курсуватиме лише по будніх днях. З Броварів він відправлятиметься о 07:02 і прибуватиме в Київ на Північну платформу вже о 07:38. У зворотному напрямку рушатиме зі столиці о 17:03 і прибуватиме в Бровари о 17:47. Вартість квитка - 15 грн.

До речі, електропотяг обладнаний усіма зручностями для пасажирів. Зокрема, йдеться про спеціальні місця та туалети для людей із інвалідністю, столики для сповивання малюків, тримачі для велосипедів тощо.

Фото - КОДА

92 запитів за 0,247