У Броварському районі планують побудувати сучасний логістичний центр на площі у 10,5 гектарів, який забезпечить нові робочі місця для 1000 осіб

today 09.01.2021 query_builder 15:36 remove_red_eye 339 bookmarks Новини

У Броварському районі планують побудувати сучасний логістичний центр. Комплекс буде розміщений на території Требухівської сільради, за межами населеного пункту. Площа комплексу — до 60 тисяч квадратних метрів, який планують розмістити на площі у 10,5 гектарів. Туди приїжджатимуть вантажівки, які будуть вивантажувати різні види продукції. Там вони зберігатимуться, а вже звідти - товари будуть розвозитися по Києву, повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук голова Броварської РДА Георгій Біркадзе.

Логістичний центр забезпечить нові робочі місця для 1000 осіб.

А ще його поява забезпечить розвиток Броварщини та інфраструктури в районі. А всі податки від діяльності комплексу йтимуть у бюджет громади і району.

«Поки ще проєкт на стадії отримання дозвільної документації. Я зі свого боку, вже підписав відповідне розпорядження. Тож, процес уже запущено.

Окрема подяка бізнесменам, які звертаються безпосередньо до РДА, задля оперативної і чесної допомоги, а не вирішують питання шляхом хабарництва і корупційної складової.

Особисто я буду сприяти таким інвесторам у реалізації проєктів на користь громади Броварського району», - зазначив голова РДА.

Ілюстративне фото із мережі Інтернет

92 запитів за 0,240