У Бучі знову перекрили Варшавську трасу через хаотичну забудову

today 04.06.2021 query_builder 12:11 remove_red_eye 69 bookmarks Новини

Бучанці знову перекрили Варшавську трасу, протестуючи проти хаотичної забудови бучанського лісу. Акція триватиме чотири дні, повідомив депутат Ірпінської міськради Лаврентій Кухалейшвілі, повідомляє сайт "НЕРУХОМІ".

Депутат також попросив водіїв поставитися з розумінням до акції протесту і підтримати людей, які борються за краще життя і за збереження зелених зон.

Активіст Віктор Бархоленко повідомив, що протест почався в четвер, 3 червня. "Це стосується варварської вирубки Бучанської лісу. Заблокована "Варшавка" в Бучі", - написав він у соціальній мережі.

На місці присутні співробітники правоохоронних органів. Дорогу цього разу знову перекрили біля ресторану "Отаманша".

За словами жителів, забудова призведе до тотальної вирубки лісів. Крім усього іншого, через це страждає інфраструктура: жителі Ірпеня відчувають нестачу у дитсадках, школах, дороги страждають від перевантажень та постійних заторів.

Варто також підкреслити, що у Пущі-Водиці на ділянці площею 21 га йде масштабна вирубка лісу – підготовка до забудови. У працівників при собі є лише акт обстеження зелених насаджень від "Київзеленбуду". За словами колишнього народного депутата Ігоря Луценка, ця вирубка може стати наймасовішою за останні 15 років.

Фото із сайту "НЕРУХОМІ"

92 запитів за 0,274