У Бузовій вже другий місяць шукають кенгуру

today 31.10.2020 query_builder 10:29 remove_red_eye 411 bookmarks Новини

Ще на початку вересня з етнографічного комплексу «Українське село», що у Бузовій, втік молодий кенгуру різновиду валабі Беннета. Це кенгуру середніх розмірів: довжина тіла до 90 см, хвіст довгий і мускулистий теж до 90 см, вага до 27 кг, окрас рудо-сірий. Добре розмножується в неволі, тому є у багатьох зоопарках та звіринцях. Цей кенгуру валабі Беннета вже звик до людей, може харчуватися листям чагарників, сіном, травою, овочами, але дуже прудкий - здатний розвивати швидкість до 60 кілометрів на годину.

Як повідомили в етнокомплексі Великому Києву, сталося це, коли доглядач зайшов у вольєр, щоб погодувати тварину. Кенгуру перестрибнув через чоловіка та втік. Момент утечі потрапив на відео камери спостереження. Через стрес доглядач потрапив до лікарні.

Власники кенгуру запевняють, що звір не хижий, тому не нашкодить фізично. Але одній людині навряд чи вдасться його впіймати самостійно.

«Українське село» закликає повідомляти про виявлені сліди кенгуру. За порятунок тваринки обіцяють винагороду у 20 тис. грн.

Фото: етнографічний комплекс «Українське село»

ВІДЕО ВТЕЧІ

90 запитів за 0,247