У «Чебурашці», що у Вишневому, зроблять капітальний ремонт

today 31.03.2021 query_builder 13:08 remove_red_eye 115 bookmarks Новини

У рамках президентської програми «Велике будівництво» протягом цього року в Київській області збудують один новий дитячий садочок, а ще п‘ять реконструюють та капітально відремонтують. Зокрема, буде зроблено капітальний ремонт у яслах-садку комбінованого типу “Чебурашка”, що у Вишневому, повідомляє пресслужба Київської ОДА.

«Термомодернізація дитячого садочка «Чебурашка» включена у Президентську програму «Велике будівництво» на 2021 рік, – розповів міський голова Вишневої громади Ілля Діков. – Капітальний ремонт включатиме утеплення стін, оновлення фасаду, заміну покрівлі та утеплення даху, створення умов для доступності дитячого садка маломобільними групами населення, встановлення індивідуального теплового пункту із погодним регулятором.

Принагідно зауважу, що в більшості ДНЗ Вишневої громади термомодернізація була проведена ще в попередні роки, а це не тільки економія енергії, але й привабливий зовнішній вигляд наших дитячих садків».

«Як і минулого року, продовжуємо розбудову та модернізацію соціальної інфраструктури Київщини в рамках програми «Велике будівництво». Цього року до програми Президента увійшло 18 наших об‘єктів загальною вартістю 318,5 млн грн. Це 5 шкіл, 6 садочків, 5 спортивних об‘єктів, 1 басейн та 1 ЦНАП. Зокрема, буде побудовано новий садочок на 75 місць в с. Синяк Вишгородського району, а також капремонт та реконструкція ще п‘яти садочків», – підкреслив голова Київської облдержадміністрації Василь Володін.

Загальна кошторисна вартість проєктів по всім 6 дошкільним навчальним закладам складає 112 млн. грн., куди входять кошти обласного бюджету Київської області, місцевих бюджетів та державного фонду регіонального розвитку.

Фото із відкритих джерел

92 запитів за 0,244