У Чорнобилі оголосили пошук фотографій “живої” зони відчуження

today 28.02.2021 query_builder 17:15 remove_red_eye 257 bookmarks Новини

Цього року виповнюється 35 років з моменту найбільшої катастрофи в історії людства — Чорнобильської. Щоб не допустити забуття цієї важливої дати та її уроків, ЧАЕС оголошує масштабну акцію з пошуку фотографій з 1986 року, на яких зображені колись живі місця, які зараз знаходяться у зоні відчуження.

Як розповіли на Facebook-сторінці Державного агентства України з управління зоною відчуження, це може бути будь-яке фото з вулиць Прип’яті, випадковий кадр Чорнобильської АЕС, хроніка евакуації, яке розповідає про населені пункти, які нині знаходяться в зоні, 1986-го року.

Якщо ви маєте подібні світлини і хотіли б ними поділитися:

1. Цифрові (скановані) фотографії надсилайте на адресу medved_v@chnpp.gov.ua

2. Паперові фото та проявлені плівки надсилайте на поштову адресу: а/с 11, місто Славутич Київської області, 07101, з поміткою «Для ВМСІ». Надіслані вами фото та плівки будуть обов’язково повернуті за вказаними адресами після сканування!

«Ми поважаємо авторське право та ваші емоції до надісланих фотографій, тож будемо раді дізнатися, кому належать фото, хто на них зображений та, можливо, почути історію, яку криє у собі кожен знятий кадр», – йдеться у повідомленні агентства.

Усі надіслані фото будуть занесені в архів Чорнобильської АЕС та опубліковані на сайті станції, а також у її соціальних мережах з обов’язковим зазначенням авторства.

Детальну інформацію можна дізнатись у робочий час за телефонами (04593) 42254, 43580 або е-поштою medved_v@chnpp.gov.ua.

Фото - Facebook-сторінка Державного агентства України з управління зоною відчуження

92 запитів за 0,224