У Чубинському Бориспільського району відкритий для відвідування ведмежий притулок «Біла скеля» (є відео)

today 08.08.2021 query_builder 08:50 remove_red_eye 776 bookmarks Новини

У Чубинському відкрився для відвідувачів притулок для ведмедів «Біла скеля», мета якого не розвага людей, а просвітництво. Обираючи між дозвіллям людей та потребами ведмедів, тут надають перевагу саме потребам тварин. Зокрема, у притулку заборонено кликати ведмедів підійти ближче до людей заради гарного відео, годувати клишоногих, інформує WHITE ROCK Bear Shelter.

Більше того, кількох ведмедів свідомо розмістили на великій відстані від шляху відвідування. Наприклад, врятована з жахливого покровського звіринця Мальвіна досі дуже лякається людей і підпускати до неї близько відвідувачів - зайвий стрес для неї.

Водночас тут готові нескінченно розповідати про природню поведінку ведмедів, розвіювати міфи щодо ведмедів та міжнародних стандартів їх утримання, розповідати сумні історії життя наших ведмедів до порятунку, розкривати жахливу сутність контактних звіринців та цирків із тваринами - все для того, щоб якомога більше людей змінило своє споживацьке ставлення до диких тварин на ставлення із повагою до них.

Територія «Білої скелі» розташована просто неба, відтворює один з типових біотопів бурого ведмедя — вкрита високою травою та має звичайну пішохідну стежку. Крім того, притулок є поки ще недооблаштованим об'єктами комфорту для людей (альтанками, навісами, фотозонами).

Тож рекомендуємо враховувати це перед відвідуванням: зокрема, одягати зручне взуття, одяг, мати захист від сонця, дощу, питну воду, а також приймати зважене рішення, чи буде комфортним та цікавим такий формат перебування для вашої маленької дитини.

На території поряд із притулком є парковка, ресторан кінно-спортивного клубу «Магнат» з європейською кухнею.

Правила відвідування притулку тут - https://savewild.org/visiting_rules_ua/

Фото та відео - WHITE ROCK Bear Shelter

ВІДЕО З ВЕДМЕДЕМ

92 запитів за 0,229