У Cвятопетрівському є свій чемпіон України

today 09.09.2019 query_builder 21:07 remove_red_eye 163 bookmarks Новини

У Харкові нещодавно завершився Чемпіонат України із сумо серед юнаків та юніорів, який зібрав спортсменів із багатьох регіонів нашої країни. Адже цей вид спорту вже давно перестав бути екзотичним і стрімко розвивається в Україні.

У складі збірної Київщини було й представники Святопетрівського - вихованці тренерів Ярослава Загороднього та Євгена Кравчинського. Юні святопетрівці гідно представили рідне село на всеукраїнському рівні. Не було рівних на турнірі Дмитру Волошановському, який впевнено переміг усіх своїх суперників і заслужено отримав золоту медаль, ставши чемпіоном у ваговій категорії 65 кг. У особистій вазі на третю сходинку п’єдесталу пошани піднявся Федір Хрибко.

Серед дівчат прекрасний результат показала Люда Цалай. Чотирнадцятирічна святопетрівчанка стала бронзовим призером Чемпіонату України у особистій вазі й посіла третє місце у командній боротьбі за збірну Київщини.

Щиро вітаємо наших спортсменів, їх тренерів із цим визначним досягненням у спортивній кар’єрі. Будемо сподіватися, що, напружено працюючи, вони досягнуть нових вершин у спорті.

92 запитів за 0,261