У Демидові триває процес відкачування води з підтопленої території: на дамбі завершені ремонтні роботи

today 31.07.2022 query_builder 09:29 remove_red_eye 279 bookmarks Новини

Неподалік від селища Демидів завершено ремонтні роботи на дамбі через річку Ірпінь, яку було пошкоджено внаслідок бойових дій у лютому. Наразі триває процес відкачування води з підтопленої території.

Про це в коментарі Суспільному повідомив голова Димерської територіальної громади Володимир Підкурганний, пише Вечірній Київ.

«Суть робіт зводилась до того, щоб припинити рух води в сторону житлових масивів, щоб рівень води не збільшувався. Відповідно, після того стало можливим і з’явилася логіка в тому, щоб відкачувати воду і падав рівень цієї води», — сказав Підкурганний.

Площа підтоплень, за його словами, така велика, що для того, щоб вода відступила, потрібен час. Голова громади висловив сподівання, що це станеться вже найближчим часом.

У Демидові сподіваються, що вода відійде до осені.

Важливо встигнути захистити від води домівки людей до холодів.

Передісторія питання

25 лютого, щоб зупинити ворога, наші війська підірвали міст через річку Ірпінь. Окрім переправи була підірвана й дамба на в’їзді у Демидів, біля села Козаровичі. Після підриву річка вийшла з берегів, спричинивши болото й трясовиння. Проте і саме селище Демидів затопило. Кілька будинків тут і досі залишаються підтопленими, а городи — стоять у воді.

Люди терпіли холодну воду у дворах та оселях, аби лише ворог не пішов на столицю

.

Таким був Демидів навесні

.

Фото Борис Корпусенко із сайту "Вечірній Київ"

92 запитів за 0,202