У державну власність можливо будуть повернуті 16 га земель лісового фонду, які належать Феодосіївській сільській громаді

today 15.07.2021 query_builder 10:22 remove_red_eye 493 bookmarks Новини

Господарським судом Київської області відкрито провадження у справі за позовом Київської обласної прокуратури в інтересах Київської обласної державної адміністрації про повернення майже 16 га земель лісового фонду у державну власність, інформує Київська обласна прокуратура.

Прокуратурою встановлено факт незаконної реєстрації права приватної власності на земельну ділянку загальною площею майже 16 га на території Феодосіївської сільської територіальної громади для ведення садівництва.

Але вказана ділянка відноситься до земель лісогосподарського призначення, перебуває у постійному користуванні лісогосподарського підприємства та використовується для ведення лісового господарства. До того ж, будь-які рішення уповноважених органів про вилучення спірних лісових земель, зміни їх цільового призначення та відведення у приватну власність не приймалися.

Реагуючи на виявлені порушення вимог законодавства, Київською обласною прокуратурою пред’явлено позов щодо повернення земель лісового фонду у державну власність.

Фото із відкритих джерел

92 запитів за 0,229