У державну власність повернуто земельні ділянки лісогосподарського призначення вартістю 126 млн грн у Бориспільському районі

today 02.09.2021 query_builder 13:21 remove_red_eye 690 bookmarks Новини

Завдяки наполегливій позиції Київської обласної прокуратури забезпечено виконання судового рішення щодо повернення земельних ділянок площею майже 6 га та ринковою вартістю 126 млн грн у власність держави.

Встановлено, що розпорядженням Київської облдержадміністрації відведено у приватну власність громадян 7 земельних ділянок лісогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства на території Щасливської сільської ради Бориспільського району, інформує Київська обласна прокуратура.

Відведення цих земель відбулося з порушенням вимог земельного та лісового законодавства, оскільки останні належать до земель державної власності. Також законодавством не передбачено можливості отримання у приватну власність земель лісогосподарського призначення для потреб, не пов’язаних із веденням лісового господарства.

Тому прокуратура звернулася до суду з позовом. Зараз вказане судове рішення виконано, право власності на земельні ділянки зареєстровано за державою в особі Кабміну України.

Фото ілюстративне із відкритих джерел

93 запитів за 0,195