У Дмитрівській сільській раді працює сучасний Центр надання адміністративних послуг

today 11.03.2021 query_builder 12:32 remove_red_eye 787 bookmarks Новини

За сприяння сільського голови Дмитрівської сільської ради Тараса Дідича в жовтні минулого року розпочав свою роботу ЦНАП, який було створено за кошти місцевого бюджету, придбано меблі та оргтехніку. Саме очільник громади доклав чималих зусиль, аби сьогодні громадяни змогли отримувати якісні адмінпослуги у комфортних умовах.

Це великий крок у розвитку громади, адже тепер люди зможуть вирішити більшість питань в одному місці, яке комфортне і для працівників, і для відвідувачів.

Новий Центр забезпечить більше десяти тисяч жителів нашої громади доступом до широкого спектру високоякісних послуг: соціальних, реєстраційних, міграційних, дозвільних, пенсійних, нотаріальних, земельних та інших, у нашому центрі можна отримати близько 170 видів послуг, а саме:

• зареєструвати місце проживання;

• отримати пільгу, субсидію та різні види державної допомоги;

• оформити документи на земельну ділянку, будинок, квартиру;

• зареєструвати свій бізнес;

• замовити виготовлення паспорта громадянина України та закордонного паспорта;

• замовити послуги погодження технічної документації на земельні ділянки, нормативно-грошової оцінки та інші земельні послуги;

• отримати витяг із ДЗК протягом декількох хвилин;

• через місяць наші жителі також зможуть здійснити обмін посвідчення водія та здійснити реєстрацію транспортного засобу (що не потребує огляду експерта);

• найближчим часом запроваджуються послуги реєстрації актів цивільного стану;

• реєстрацію місця проживання можливо буде здійснити в електрономму вигляді через портал «Дія».

Цифрова трансформація послуг запроваджується в нашій громаді прискореними темпами. Скоро завершується розроблення сайту «ЦНАП» виконавчого комітету Дмитрівської сільської ради, на якому можна буде здійснити онлайн запис у чергу. На цьому сайті ви зможете отримати повну інформацію щодо переліку послуг, інформаційних карток та реквізитів для оплати. Електронна черга запрацює відразу після завершення карантину.

Керівником ЦНАПу є Гутій Інна Вікторівна, фахівець із питань надання адмінпослуг, яка очолює цей центр із моменту його створення. Зараз тут працюють п’ять адміністраторів, три державних реєстратори та три спеціалісти із реєстрації місця проживання. До ЦНАПу приїздить двічі на місяць (через тиждень) нотаріус для здійснення на місці нотаріальних дій. А також щопонеділка веде прийом спеціаліст Пенсійного фонду.

Вже зовсім скоро розпочнуть роботу віддалені робочі місця ЦНАПу в Шпитьківському та Бузівському старостинськіх округах, де можна буде отримати майже всі вищезазначені послуги (окрім оформлення паспортів та послуг МВС).

Ласкаво просимо до нашого Центру надання адміністративних послуг!!!

Фото - Дмитрівська сільська рада

92 запитів за 0,224