У Дмитрівці відкрили поліцейську станцію

today 08.10.2021 query_builder 06:17 remove_red_eye 282 bookmarks Новини

На виконання Програми по забезпеченню охорони громадського порядку та профілактики правопорушень по вулиці Молодіжна, 10 у Дмитрівці в приміщенні першого відділення сільської пожежної команди відкрито поліцейську станцію.

Це перша поліцейська станція на території Бучанського району. Поліцейськими офіцерами Дмитрівської тергромади стали лейтенант поліції Андрій Мельник та старший сержант поліції Олександр Стретович. Вони працюватимуть цілодобово та обслуговуватимуть 14 населених пунктів громади, інформує поліція Київської області.

Андрій Мельник та Олександр Стретович пройшли навчання та отримали відповідні сертифікати, помпові рушниці, а також ключі від службових авто.

У відкритті поліцейської станції взяли участь начальник Головного управління Національної поліції в Київській області генерал поліції третього рангу Андрій Нєбитов, Дмитрівський сільський голова Тарас Дідич, представники місцевого самоврядування та місцеві жителі.

Ця станція є справжнім центром безпеки, адже у приміщенні несуть службу поліцейські офіцери громади та пожежники. Станція облаштована усім необхідним для роботи, оснащена необхідною сучасною комп'ютерною та оргтехнікою, меблями та доступом до мережі Інтернет.

«Це перша поліцейська станція в Бучанському районі. Цей проєкт створений Національною поліцією спільно з європейськими партнерами, щоб проблеми які виникають в вашій громаді вирішувались саме тим поліцейським, який живе разом з вами та фахово може надати допомогу. Їх діяльність стосується не тільки поліцейських функцій, а і надання будь-якої допомоги, наприклад під час надзвичайних ситуацій», - зазначив очільник поліції Київщини Андрій Нєбитов.

Лист-подяку від Нацполіції отримав і сільський голова Тарас Дідич.

З вітальним словом звернувся до присутніх сільський голова Тарас Дідич: «Одним з головних питань місцевого самоврядування є створення безпечних, комфортних умов для проживання наших громадян. Поліцейські офіцери відтепер будуть частиною нашої громади, допомагатимуть жителям оперативно розв'язувати їхні проблеми, вони працюватимуть на безпеку людей.

Висловлюю подяку депутатському корпусу та апарату виконавчого комітету Дмитрівської сільської ради, які одноголосно підтримали втілення в життя цієї програми.

У нас утворюється «Центр безпеки» який ми плануємо доповнити відкриттям швидкої невідкладної допомоги, що дасть можливість виконувати повний комплекс послуг із забезпечення безпекового простору в Дмитрівській громаді. Хочу подякувати Нацполіції за виділені та укомплектовані нові автомобілі для роботи поліцейських. В тісній співпраці ми досягнемо того, щоб наша громада була однією з кращих, а люди хотіли б жити на території Дмитрівської громади».

Фото - поліція Київської області

92 запитів за 0,239