У двох районах Київщини буде чути вибухи

today 10.03.2023 query_builder 09:41 remove_red_eye 75 bookmarks Новини

Сьогодні, 10 березня, у Білоцерківському районі люди чутимуть звуки вибухів. Про це повідомляє Київська обласна військова адміністрація. Вибухові роботи проведуть в Шамраївському родовищі гранітів. Вони пов’язані з технологічними процесами.

Шамраївський кар’єр знаходиться неподалік від Білої Церкви на лівому березі річки Роставиця. Там у промислових масштабах добувають граніт для виробництва щебеню для будівельних робіт, баластного шару залізничних колій, автомобільних доріг. Родовище розробляється з 1959 року. Того ж року на території Шамраївського кар’єру був побудований дробильно-сортувальний комплекс. У 2011-му його реконструювали.

А у Вишгородському районі сапери знищуватимуть вибухонебезпечні предмети, тому також можливі звуки вибухів. «На території Вишгородського району сьогодні, 10 березня, проводяться роботи з ліквідації вибухонебезпечних предметів. Через це в області може бути гучно. Звертаємося до жителів області – зберігайте спокій, будьте обачними та довіряйте інформації лише з офіційних джерел», – йдеться у повідомленні пресслужби Київської обласної військової адміністрації.

Фото ілюстративне - Київська обласна військова адміністрація

87 запитів за 0,200