У дзеркальні дати бажання збуваються

today 12.12.2021 query_builder 09:07 remove_red_eye 130 bookmarks Новини

Сьогодні, 12 грудня 2021 року, - "дзеркальна" дата, головним числом якої є дюжина. Подібні дні в нумерології називають магічним часом, який відкриває перед людьми "ворота Всесвіту".

Тому існує традиція в дзеркальні дати загадувати бажання. OBOZREVATEL розповідає, як правильно це зробити та в чому особливість цього дня.

Якщо скласти всі цифри магічної дати 12.12.2021, то в сумі виходить одинадцять. Дві одиниці, що залишилися, утворюють число два. У нумерології двійка вважається цифрою жіночності, кохання та краси. Тому день 12 грудня варто провести з відповідними емоціями – негатив може принести неприємності.

Цього дня слід зайнятися самоаналізом та провести духовну роботу над собою. Сприятливий цей день також для розумової праці, реалізації планів, придбань, творчості, прибирання вдома та позбавлення від усього непотрібного. А ще корисно буде приділити час близьким.

Цього магічного дня не треба ні з ким конфліктувати та загалом допускати негативні емоції. Також не слід відмовляти в допомозі, лихословити, лінуватися – рекомендується провести час активно.

Також вважається, що в дзеркальну дату не можна думати й говорити, вживаючи заперечну частинку "не".

Загадане в дзеркальну дату бажання має обов'язково здійснитись. Однак загадувати треба у стані миру та спокою, осмисливши всі "плюси" та "мінуси". В жодному разі не можна бажати те, що може нашкодити іншим.

Щоб підвищити шанси на реалізацію мрії, езотерики рекомендують чітко уявити бажане так, наче воно вже здійснилося.

Фото із сайту OBOZREVATEL

92 запитів за 0,302