У Фастівській громаді за підтримки програми ЄС «U-LEAD з Європою» відкрили модернізований ЦНАП

today 14.05.2021 query_builder 16:42 remove_red_eye 98 bookmarks Новини

У Фастівській громаді на Київщині сьогодні, 14 травня, відкрився модернізований Центр надання адміністративних послуг. Загальна вартість проєкту сягає 5 млн грн. За кошти Програми «U-LEAD WITH EUROPE» ЦНАП забезпечили меблями, комп`ютерною технікою та електронною системою керування чергою, повідомляє пресслужба Київської ОДА.

Привітати громаду з відкриттям ЦНАПу завітали заступник міністра розвитку громад та територій В’ячеслав Негода, заступниця міністра цифрової трансформації Людмила Рабчинська, керівник відділу програм допомоги «Належне управління та верховенство права» Представництва ЄС в Україні Ксав’є Камю, голова Київської ОДА Василь Володін, заступниця голови місії, перший секретар Посольства Швеції в Україні Луїз Морсінг і директор Програми «U-LEAD з Європою» від Sida Сусанна Делланс.

«Новий ЦНАП у Фастові є яскравим прикладом децентралізації, коли всі питання вирішуються на місці максимально швидко, оперативно, доступно та прозоро. За підтримку у втіленні цієї спільної місії хочу подякувати також нашим партнерам – команді Програми Європейського Союзу «U-LEAD з Європою». Тепер ЦНАП Фастова стане стане прикладом формування прозорих офісів для інших громад України», – зазначив В. Володін.

До речі, ЦНАП надаватиме 248 адміністративних послуг. Усі працівники пройшли відповідне навчання та кваліфіковану підготовку.

«Наше завдання, щоб сучасні ЦНАПи з‘явилися в кожній територіальній громаді. Київська ОДА і надалі планує сприяти реалізації цього плану. Розраховуємо також на ініціативу безпосередньо від громад, чекаємо зворотного зв’язку від місцевої влади та депутатів, адже покращення якості життя жителів нашого регіону є нашим спільним завданням», – підкреслив голова ОДА.

Після відкриття ЦНАПу Василь Володін взяв участь у презентації Фастівського відділення Агенції регіонального розвитку, а також відвідав Костел Воздвиження Святого Хреста, українсько-польський Центр Святого Мартіна де Поррес.

Окрім цього, очільник області ознайомився з виробництвом ТОВ «Юнівест Маркетинг», яке є лідером у видавничій і поліграфічній галузях України. А насамкінець оглянув індустріальний парк «Фастіндастрі», функціональне призначення якого полягає у виготовленні будівельних матеріалів, продуктів у галузях фармацевтики, легкої та харчової промисловостей і IT-технологій, а також машинобудуванні та деревообробці.

Фото - КОДА

92 запитів за 0,251