У Хотові побудують очисні споруди

today 13.08.2020 query_builder 09:11 remove_red_eye 137 bookmarks Новини

По вул. Богдана Хмельницького у Хотові до кінця цього року побудують очисні споруди продуктивністю 500 м. куб. на добу. На замовлення Хотівської сільської ради роботи виконуватиме ТОВ “Джі Ес Груп Будівництво”. За виконану роботу підряднику заплатять більше 18 млн грн.

Про це повідомляє “КиевVласть”, посилаючись на оголошення електронної системи публічних закупівель ProZorro.

Ціна договору склала 18,34 млн грн.

До речі, закупівлю було проведено з другої спроби. Адже 25 травня цього року Хотівська сільська рада вже оголошувала аналогічний тендер, але торги відмінили через неможливість коригування річного плану закупівель на етапі вже оголошеної закупівлі.

Зауважимо, що Державна аудиторська служба України 7 серпня почала моніторинг цієї закупівлі. Станом на 11 серпня 2020 року результати моніторингу ще не опубліковані.

Згідно договору ТОВ “Джі Ес Груп Будівництво” до кінця цього року повинно придбати, провести будівельні та пусконалагоджувальні роботи установки BIOTAL-500-ВТ та установки знезараження “Водограй”, провести електромонтажні роботи, монтаж автоматизованої системи раннього виявлення загрози виникнення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення, облаштувати вентиляцію, внутрішні санітарно-технічні мережі і пожежну сигналізацію.

92 запитів за 0,228