У Іванківському районі крига розчавила човен, хто врятував горе-рибалок? (відео)

today 04.01.2021 query_builder 19:36 remove_red_eye 614 bookmarks Новини

Учора, 3 січня, в гирлі р. Тетерів, поблизу с. Страхолісся Іванківського району Київської області, під час керування водним транспортом сталася надзвичайна подія. Про це повідомляє Київський рибоохоронний патруль.

Двоє рибалок на металевому моторному човні «Прогрес» вирішили порибалити, однак не врахували складні погодні умови.

Крига зрушила з місця і своєю великою масою затисла човен та фактично його розплющила.

Інцидент стався там, де протягом року заборонена будь-яка риболовля.

Завдяки швидкому повідомленню про надзвичайну подію та оперативній реакції жителів села, трагедії вдалося уникнути, горе-рибалки були врятовані.

Очільник Київського рибоохоронного патруля Володимир Мухін ще раз закликає рибалок утриматись від виходу на воду на човнах та риболовлі за складних погодних умов! "Просимо дотримуватись заходів безпеки на воді та пам’ятати, що вдома вас чекають рідні та близькі. Жодна рибина не варта людського життя!», - наголошує В. Мухін.

Нагадаємо, з 30 листопада 2020 року на водних об’єктах Київської області закрито навігацію для маломірних (малих) суден. Крім того, забороняється лов риби протягом всього року на Київському водосховищі - перед гирлом р. Тетерів на ділянці, обмеженій: зі сторони водосховища лінією, що йде від південної межі с. Страхолісся, водною межею Дніпровсько-Тетерівського держлісомисливського господарства - до північної межі с. Сухолуччя, річкою Тетерів - до с. Приборськ.

Відео - Київський рибоохоронний патруль, фото - скрин відео

ВІДЕО

(Ненормативна лексіка - 18 +)

92 запитів за 0,243