У Києві запускають серійне виробництво електровелосипедів

today 22.04.2021 query_builder 09:59 remove_red_eye 65 bookmarks Новини

Український стартап Delfast запускає виробництво електровелосипедів на базі київського підприємства АТ ЕЛМІЗ, яке до 1996 року було відоме як Київський радіозавод.

Сторони вже підписали відповідну угоду та домовились про спільне виробництво та збирання електровелосипедів Delfast. ЕЛМІЗ також допомагатиме стартапу з освоєнням серійного виробництва, повідомили у Delfast, інформує nv.ua.

Протягом травня планується виготовити перші п’ять електровелосипедів на базі ЕЛМІЗ і поступово збільшувати обсяги виробництва до 50 одиниць на місяць до кінця 2021 року.

"ЕЛМІЗ має всі необхідні ресурси, експертизу та висококваліфікованих інженерів і персонал для виробництва продукції Delfast в Україні. Адже компанія має величезний досвід виробництва складної електроніки, космічних систем та зарядних станцій для електротранспорту, а тому зможе створити комфортні умови для виробництва електровелосипедів у відповідності до наших вимог", — розповів засновник Delfast Данило Тонкопій.

"Ми дуже раді підтримувати національного виробника та співпрацювати з такою прогресивною компанією як Delfast. Компанія пропонує покупцям дійсно інноваційний товар, який користується попитом в усіх країнах світу. Зі свого боку ми сприятимемо виробництву та реалізації високоякісного продукту, який відповідатиме найвищим стандартам", — відзначив голова правління ЕЛМІЗ Микола Шумило.

92 запитів за 0,268