У Києві зростає кількість хворих на Covid-19

today 24.03.2020 query_builder 11:26 remove_red_eye 122 bookmarks Новини

У Києві станом на 23 березня кількість хворих на Covid-19, яку спричиняє новий коронавірус, зросла ще на 4 людини і тепер становить 28 осіб, написав у Facebook мер Києва Віталій Кличко. Але Міністерство охорони здоров’я повідомляє про 29 випадків коронавірусу в столиці, інформує Українська правда.

"Сьогодні (23 березня - УП) вдень ми отримали від Державної установи "Київський міський лабораторний центр МОЗ України" ще 4 лабораторно підтверджених випадки захворювання на коронавірус. Тобто кількість киян, що захворіли на COVID-19, зросла в столиці до 28 осіб".

Міський голова розповів, що серед нових чотирьох випадків - 17-річна дівчина, яка повернулася з навчання в Лондоні, 53-річна жінка, яка контактувала із хворим в Київській області. Жінка віком 28 років - повернулася з Австрії. Та 21-річний юнак, який контактував з хворим родичем.

Двоє пацієнтів перебувають в Олександрівській лікарні, а двоє - на самоізоляції лікуються вдома під контролем лікарів.

Кличко повідомив, що 23 березня в Україну спецрейсами з-за кордону повернулися десятки тисяч українців. "Ми отримуємо загрозу можливого швидкого розповсюдження інфекції. Я звертаюся до МВС посилити контроль за дотриманням киянами суворих обмежувальних заходів, особливо тими, які прибувають в країну. А також - виконання підприємствами та установами заходів щодо організації дистанційної роботи співробітників. Ми повинні максимально обмежити кількість соціальних контактів!" – наголосив Кличко.

92 запитів за 0,216