У Києво-Святошинському – 14 хворих на COVID-19

today 03.04.2020 query_builder 11:56 remove_red_eye 550 bookmarks Новини

На території Києво-Святошинського району на сьогодні підтверджено 14 випадків COVID-19 у восьми населених пунктах. Найбільше у Лісниках – чотири. По двоє хворих у Софіївській Борщагівці, Боярці та Вишневому. Один хворий з Петропавлівської Борщагівки нещодавно відвідував Італію. Людина, що захворіла у Дмитрівці, живе у гуртожитку, вона вже видужала, але контактувала з 60 особами, а тому розслаблятися ще зарано.

Встановлено, що особи які захворіли, за 14 днів до появи симптомів: у 6 випадках перебували в країнах, де реєструються спалахи на коронавірусну хворобу COVID-19; у 3 випадках – мали тісний контакт з хворим на COVID-19; у 3 випадках – відвідували медичні заклади Києва та Києво-Святошинського району;у 3 випадках – відвідували установи по обслуговуванню населення (магазини, банки, тощо) та масові заходи (конференції), повідомляє Києво-Святошинська РДА.

Нині сім осіб знаходяться на амбулаторному лікуванні (самоізоляція), п’ять осіб на стаціонарному лікуванні (одна – в інфекційному стаціонарі Києва, четверо – в інфекційному відділенні КНП (ЦРЛ Києво-Святошинської райради».

Станом на 3 квітня до Києво-Святошинського відділу лабораторних досліджень надійшло 74 екстрених повідомлення з підозрою на COVID-19.

У 27 осіб діагноз знято після проведення тестування методом ПЛР, щодо 33 осіб вірусологічні дослідження тривають.

Фахівцями райвідділу лабораторних досліджень проведено 74 епідеміологічних розслідування і виявлено 161 контактну особу, за якими встановлено медспостереження.

Здійснюється медичне спостереження також за 83 особами, що прибули у район з-за кордону, де зареєстровані випадки COVID-19, в 24 населених пунктах району:

Боярка- 14 осіб,

Вишневе, Софіївська Борщагівка – 9 осіб

Чайки – 8 осіб,

Гатне – 6 осіб,

Тарасівка – 5 осіб,

Новосілки, Петропавлівська Борщагівка – 4 особи,

Білогородка, Нове – 3 особи,

Святопетрівське, Малютянка, Шпитьки, Шевченкове – по дві особи,

Крюківщина, Музичі, Жорнівка, Гурівщина, Віта Поштова, Дмитрівка, Мрія, Бузова, Бобриця, Забір’я – по одній особі.

92 запитів за 0,238