У Києво-Святошинському районі 29 випадків COVID-19 (з них три – медики)

today 08.04.2020 query_builder 13:18 remove_red_eye 743 bookmarks Новини

На території Києво-Святошинського району станом на 10 годину 8 квітня підтверджено 29 випадків COVID-19 за результатами лабораторних досліджень. Хворі виявлені в 11-ти населених пунктах району, а саме:

с. Гатне - 5 випадків (одна дитина); с. Лісники (одна дитина) , с. Крюківщина – по 4 випадки; по три випадки у м. Вишневе та м. Боярка; по два випадки зареєстровано у Тарасівці, Дмитрівці, Софіївській Борщагівці, Святопетрівському; по одному випадку – в селах Петропавлівська Борщагівка та Чайки, повідомляє сайт Києво-Святошинської РДА.

Встановлено, що особи, які захворіли, за 14 днів до появи симптомів: у 6 випадках перебували в країнах, де реєструються спалахи на коронавірусну хворобу COVID-19; у 9 випадках – мали тісний контакт з хворими на COVID-19; у 3-х випадках – відвідували або перебували на стаціонарному лікуванні в медичних закладах Києва та Києво-Святошинського району; у 8 випадках – відвідували установи по обслуговуванню населення (магазини, банки, тощо) та масові заходи (конференції) на території України. У трьох випадках захворіли медичні працівники ( два працюють в медичних установах Києва та один- у районі).

З 29 людей, у яких підтверджено лабораторно COVID-19: одна особа одужала, повторне лабораторне дослідження не виявило вірусу в організмі; зареєстровано два летальних випадки (один у Гатному, другий у Тарасівці), серед осіб віком 69 та 75років; 14 осіб знаходяться на амбулаторному лікуванні на самоізоляції; 12 осіб перебувають на стаціонарному лікуванні (7 - в інфекційних стаціонарах Києва, 5 – в інфекційному відділені КНП « ЦРЛ Києво-Святошинської райради»).

Станом на 10 год. 8 квітня до Києво-Святошинського районного відділу лабораторних досліджень надійшло 149 екстрених повідомлень з підозрою на COVID-19.

У 65 осіб з підозрою на COVID-19 діагноз не підтверджено після проведення лабораторних досліджень методом ПЛР (отримані негативні результати); у 55 особи вірусологічні дослідження тривають.

Фахівцями Києво-Святошинського районного відділу лабораторних досліджень проведено 149 епідеміологічних розслідувань. Нині встановлено медичне спостереження за 210 контактними особами.

Також здійснюється медичне спостереження за 125 особами, які прибули на територію України з–за кордону, де зареєстровані випадки захворювань на COVID-19, в 28 населених пунктах району, а саме: с. Софіївська Борщагівка - 17 осіб, м. Боярка -16 осіб, м. Вишневе -15 осіб, с. Чайки, с. Гатне - по11 осіб, с. Тарасівка –8 осіб, по 4 особи – с. Крюківщина, с. Новосілки, с. Петропавлівська Борщагівка, с. Білогородка, с. Нове, с. Шевченкове; по 2 особи - Святопетрівське, Михайлівка-Рубежівка, Малютянка, Хотів, Шпитьки, Музичі, Жорнівка; по 1 особі - Дмитрівка, Бузова, Віта Поштова, Гурівщина, Бобриця, Мрія, Забір'я, Мила, Ходосівка.

92 запитів за 0,241