У Київській обласній раді зміна керівництва

today 27.04.2021 query_builder 14:52 remove_red_eye 1150 bookmarks Новини

Наталя Гунько з партії “Слуга народу” щойно була обрана головою Київської обласної ради. За її призначення проголосувало 58 депутатів обласної ради. Основну підтримку Гунько отримала від партій “Слуга народу”, “Європейська Солідарність” та “За Майбутнє”, інформує «Київський регіон».

Заступниками голови облради стали добре відомий мешканцям Києво-Святошинського регіону Ярослав Добрянський (“За Майбутнє”) та Тетяна Семенова (“Європейська Солідарність”).

Робота сесії сьогодні почалася з таємного голосування за звільнення Олександра Склярова, – про що у своєму відео повідомив депутат облради Володимир Горковенко:

Голосування при ліхтариках відбувалося внаслідок того, що вже ексголова КОР Олександр Скляров відмовився відчиняти сесійну залу для проведення засідання сесії. Виявляється, напередодні в облраді поміняли замки. Керівник фракції «Слуга народу» Олександр Поляруш попросив голову ради відкрити зал, але той відмовив з формулюванням, що зараз «страсний тиждень».

У результаті три фракції (ЄС, ЗМ, СН) зібрались на засідання у кіноконцертному залі. До речі, саме тут проходило перше засідання Київської облради незалежної України. На засіданні зареєструвалися 60 депутатів.

Фото - «Київський регіон»

92 запитів за 0,270