У Клавдієво-Тарасове роми влаштували жорстоку бійку з місцевими жителями

today 05.05.2021 query_builder 09:00 remove_red_eye 325 bookmarks Новини

У Клавдієво-Тарасове, що за 40 кілометрів від Києва, роми влаштували жорстоку бійку з місцевими жителями.

Як стверджують учасники тих подій, членів їх сім'ї били пляшками та цеглою по голові, погрожували зарізати і спалити хату, повідомляють «360 Новини» та Fb-групи Клавдієво-Тарасове.

«Ми зі своєю родиною святкували Великдень, аж поки десь в 16:30 не почули з провулку галасну лайку та звуки ніби щось ламається і б'ється. Мій брат та племінник вирішили перевірити, що там відбувається і припинити це, зробивши їм зауваження. Але цигани (приблизно осіб 15—20), не бажавши навіть щось слухати, налетіли на моїх рідних з цеглинами, пляшками, палицями та почали їх бити. Хлопці почали тікати додому у двір, але цигани не зупинились і побігли за ними. Все це побоїще відбувалося прямо у нашому дворі. Та навіть у хаті дядьку влучила пляшка у голову, коли він перешкоджав проникненню їх до нашої оселі», - розповідає учасник подій Олексій Антоненко.

За словами постраждалих, «під роздачу» від ромів потрапили навіть жінки та діти. Алісі Антоненко нападники ледь не зламали щелепу.

Зупинити бійку вдалося лише після того, як ромам повідомили про виклик поліції, яка, до слова, приїхала через 40 хвилин і лише по виклику лікарів швидкої допомоги. Олексій Антоненко стверджує, що на дзвінок за номером 102 ніхто не відповідав.

Працівники поліції прибули на місце, коли роми знаходились ще поблизу подвір'я постраждалої сім'ї, але нікого не затримали. Лише прийняли заяви та пояснення потерпілих. При цьому, зі сторони ромів в бік поліцейських теж лунали погрози та образи.

92 запитів за 0,251