У колцентра «Київобленерго» вже є мобільний номер телефона

today 27.02.2020 query_builder 17:13 remove_red_eye 352 bookmarks Новини

«Київобленерго» намагається розширювати способи комунікацій з клієнтами. Віднедавна зателефонувати до кол-центру стало трохи зручніше, адже споживачі можуть обрати, який спосіб зв’язку для них краще: стаціонарний чи мобільний телефони.

У телефонному режимі можна передати показники лічильника, подати заявку на його розпломбування, залишити заявку на ремонт або приєднання до електромереж, проконсультуватися з усього спектру послуг, які надає «Київобленерго» (оператор системи розподілу). Всі ці послуги тепер доступні і по мобільному номеру (067) 495-70-40. Стаціонарні номери кол-центру (044)459-07-40 (крім питань приєднань) та (044)494-43-20 (лише з питань приєднань) працюють у звичному режимі.

Треба зазначити, що щомісяця кол-центр обслуговує близько 100 тисяч дзвінків. При цьому один фахівець відповідає мінімум на 160 звернень щодня. Загалом майже два мільйона консультацій отримали клієнти «Київобленерго», звернувшись у кол-центр торік. Більшість запитів стосувалася обліку електричної енергії та забезпечення електропостачання.

Клієнтський сервіс також покращуватиметься

Цього року планується відкриття в області до чотирьох сучасних сервісних центрів, що займатимуться комплексним обслуговуванням клієнтів, в тому числі – підключенням до електромереж, перший – у м. Ірпінь.

Із листопада минулого року почала впроваджуватися послуга онлайн замовлення перевірки, параметризації чи ремонту лічильників. Поки вона доступна для Києво-Святошинського, Ірпінського, Вишгородського, Бородянського, Макарівського та Іванківського районів.

У листопаді також запущено сервіс подачі заявок для приєднань до електромереж «Київобленерго» на сайті компанії. Послугою можуть скористатися усі клієнти Київської області, а автоматично визначити тип приєднання та отримати відповідь у режимі онлайн можуть клієнти Києво-Святошинського, Ірпінського, Бориспільського та Вишгородського районних підрозділів.

92 запитів за 0,261