У Крюківщині споруджується сучасна резервуарна станція для очищення води

today 24.03.2020 query_builder 11:22 remove_red_eye 110 bookmarks Новини

На останній сесії Крюківщинської сільської ради ухвалено кілька важливих рішень. Тут розпочинається будівництво сучасної резервуарної станції для очищення води, яка постачається на масиви КП «Благоустрій Крюківщини», повідомляє на своїй сторінці у Facebook сільський голова Андрій Кріпак.

Сучасне якісне обладнання, яке на сьогодні вже встановлено, є далеко не у всіх населених пунктах району.

Також у селі створюється Центр надання адміністративних послуг. Віднині для отримання ІD-карток, закордонних паспортів, інших документів та адміністративних послуг не потрібно буде їхати до Києва чи Боярки. Усі ці послуги надаватимуться в Крюківщині.

ЦНАП буде знаходитись на першому поверсі приміщення сільради за адресою вул. Балукова 10.

Сільський голова ініціював ряд заходів для підвищення безпеки мешканців під час пандемії коронавірусу.

Зокрема, проводилась обробка спеціальними засобами місць загального користування, в тому числі транспортних зупинок та дитячих майданчиків.

Для амбулаторії сільрада закупила рукавички нітрилові, одноразові та багаторазові маски для незахищених верств населення. Також вже є протичумні костюми, дезінфекційні та антисептичні засоби, респіратори медичні, бактерицидні лампи. Додатково сільрадою замовлено послуги по дезінфекції місць загального користування, громадських приміщень та поверхонь.

92 запитів за 0,244